وبلاگ آموزشي كامپيوتر و موبايل وبلاگ آموزشي كامپيوتر و موبايل .

وبلاگ آموزشي كامپيوتر و موبايل

كارهايي كه بعد از افتادن گوشي بايد انجام دهيم

در ادامه اين مطلب قصد داريم تا شما را با نكاتي كه بايد پس از افتادن گوشي بر روي زمين رعايت كنيد، آشنا خواهيم ساخت. همراه ما باشيد.

افتادن گوشي

كارهايي كه بعد از افتادن گوشي بايد انجام دهيم

گوشي هاي هوشمند در دنياي امروزه داراي نقش مهم و موثري در زندگي ما هستيند كه در كنار مزاياي بي نهايت خود، دارايا معايب فراواني نيز هستند و مهم ترين آنها آسيب پذير بودنشان مي باشد كه تنها با ضربه اي كوچك ممكن است آسيب ببينند و گلس موبايل بين برود. از اين رو بايد به شدت مراقب آنها باشيم تا مشكلي در آنها ايجاد نشود و بتوانيم به مدت طولاني از آنها استفاده كنيم.

افتادن گوشي

اما شايد گوشي ما به شدت دچار شكستگي شوند و از دستمان بصورت ناگهاني به زمين بيافتند و كاملا نابود شوند. با اين وجود در اين شرايط بايد چه كاري را انجام دهيم؟ در ادامه اين مطلب قصد داريم تا شما را با نكاتي كه بايد پس از افتادن گوشي بر روي زمين رعايت كنيد، آشنا خواهيم ساخت. همراه ما باشيد.

  • پس از افتادن گوشي بر روي زمين، در صورت امكان باتري آن را خارج كنيد

برخي از گوشي ها از باتري داخلي استفاده مي كنند كه نمي توان باتري آنها را جدا نمود. اما در مقابل برخي نيز هستند كه مي توان باتري را باز كردن قاب پشتي خارج نمود. بنابراين در صورت امكان باتري گوشي خود را فورا خارج كنيد تا اجازه دهيد موبايل كمي با اين شوك از حالت فعال به حالت غيرفعال تغيير يابد. سپس آنرا روشن كنيد و اگر روشن شد، فورا از اطلاعات موجود در آن فايل پشتيبان تهيه سازيد.

ضربه خوردن گوشي هوشمند

برخورد گوشي هوشمند با سنگ يا با سطوح مختلف

  • تعمير كردن تلفن توسط تعمير كار

اگر توانستيد از اطلاعات موجود در تلفن همراه خود فايل پشتيبان تهيه كنيد، فورا آنرا به نزديك ترين تعميرگاه تلفن همراه منتقل كنيد و اجازه دهيد تا تعمير شود. همچنين اگر گوشي روشن نشد، مي توانيد آنرا به برق متصل كنيد و به گونه اي به آن شوك وارد سازيد تا اين گونه روشن شود و بتوانيد از اطلاعات آن نسخه پشتيبان تهيه كنيد.

  • هنگ كردن گوشي بعد از افتادن عادي است!

بعد از افتادن گوشي بر روي زمين، ممكن است به ميزان زيادي هنگ كند كه مي تواند عامل ناخوشايند براي هر يك از ما باشد. از اين رو بعد از تهيه نسخه پشتيبان، توصيه مي شود گوشي را يكبار به حالت كارخانه بازگردانيد تا اين مشكل برطرف شود.

افتادن گوشي


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۴:۴۲ توسط:گلي ناز موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :